• Ru
 • Lv
 • leaf leaf

  Paklāju ķīmiskā tīrīšana Rīgā

  Paklājs un kovrolīns spēj jebkuru māju vai dzīvokli padarīt mājīgu un omulīgu. Bet šādi grīdas segumi ātri pievelk putekļus, ātri paliek netīri un uzsūc mitrumu. Šo iemeslu dēļ zūd pievilcīgums. Putekļi – tas ir alergēns, bet putekļu ērcītes – viens no nepatīkamākajiem kaitēkļiem, kas dzīvo mājās. Mājas uzkopšana, izmantojot parastu vai mazgāšanai paredzētu putekļusūcēju, nespēj pilnībā likvidēt visus putekļus un mikrobus. Tāpēc paklāju ķīmiskā tīrīšana Rīgā – ir pieprasīts pakalpojums. To ieteicams pasūtīt kā minimums reizi 1-1,5 gados. Tāpat ķīmiskā tīrīšana ir rekomendējama, ja ir sarežģīti traipi.

  Kāpēc nepieciešama paklāju tīrīšana Rīgā?

  Kovrolīnam ir liela platība un blīva plūksna, tāpēc atbrīvoties no piesārņojuma ir ļoti sarežģīti. Paklāju mazgāšana saviem spēkiem nav iespējama, īpaši, ja dzīvo dzīvoklī. Galvenais – kad parādās traipi, nemēģināt tos likvidēt pašu spēkiem. Pieredzes trūkums, nepiemērotu līdzekļu izmantošana tikai pasliktinās situāciju un sabojās izstrādājumus. Profesionāla paklāju ekspress tīrīšana Rīgā būs daudz lētāka, kā jauna iegāde. Ja uz paklāja kaut kas ir uzlijis, uz traipa jāuzliek salvete un jāvēršas pie profesionāļiem.

  Lai paātrinātu procesu, jāuztaisa seguma fotogrāfija un jānosūta mūsu meistariem, izmantojot populāros saziņas kanālus. Uzņēmuma darbinieki «Best Clean» zina:

  • kā strādāt ar dažādiem segumiem;
  • ar kādiem līdzekļiem labāk likvidēt noteiktu traipa veidu;
  • kā atgūt materiāla sākotnējo izskatu.

  Mūsu kompānijas paklāju tīrīšana Rīgā pieejama ne tikai privātpersonām, bet arī firmām. Pasūtiet speciālistu izbraukšanu uz biroju, darbi operatīvi tiks veikti ārpus darba laika. Tas ļaus iegūt tīru segumu, neapstādinot jūsu darba procesu. No putekļiem un netīrumiem nepaliks pēdas, ko novērtēs gan klienti, gan darbinieki.

  Paklāju tīrīšana profesionāļiem neaizņems daudz laika. Vidēji tam nepeiciešamas aptuveni 2 stundas atkarībā no netīrumu daudzuma un apjoma. Pateicoties lielai pieredzei un tehnoloģijāmm, mēs mākam sasniegt rezultātu ļoti ātri.

  Paklāju tīrīšana Rīgā ar mūsu palīdzību ļauj atbrīvoties no netīrumiem, putekļiem, redzamiem traipiem, sēnītēm. Mitrā ķīmiskā tīrīšana pozitīvi ietekmē seguma kalpošanas ilgumu. Ar tās palīdzību tiek iztaisnota plūksna.

  Darbs tiek veikts uz vietas, tāpēc vest putekļainu, smagu paklāju nav nepieciešams. Specializētas iekārtas ļauj veikt tīrīšanu uz vietas un neraizēties par rezultātu.

  Paklāju ķīmisko tīrīšanu Rīgā veic, izmantojot drošus un efektīvus tīrīšanas līdzekļus. Tie paredzēti lietošanai darbā ar tekstilu dzīvojamajās telpās, atbilst Eiropas Savienības standartiem. Šādi līdzekļi neizraisa alerģiju, uzskatāmi par drošiem mājdzīvniekiem un cilvēkiem.

  Paklāju tīrīšana Rīgā var savienot ar žāvēšanu. Lai negaidītu, kad grīdas segums pats izžūs, mūsu kompānijas darbinieki ir gatavi paātrināt procesu, izmantojot attiecīgas iekārtas.

  Paklāju ķīmiskā tīrīšana Rīgā – kā pasūtīt?

  Izmantot kompānijas pakalpojumus ir ļoti vienkārši:

  1. Izveidojiet pieteikumu mājaslapā.
  2. Saskaņojiet vizītes datumu un cenu.
  3. Sagaidiet speciālista ierašanos.
  4. Saņemiet tīrus paklājus.

  Visu procesu drīkst novērot.

  «Best Clean» ciena savus klientus, tāpēc godīgi pastāsta, kādi rezultāti sagaidāmi konkrētajā situācijā. Diemžēl ne visos gadījumos ir iespējams atgūt sākotnējo izskatu. Bet mūsu pieredze un tehniskā bāze lielākajā daļā gadījumu tiek galā ar visu.

  Pasūtiet pakalpojumu jau šodien – padari savu biroju vai dzīvokli vēl ērtāku un drošāku!