• Ru
 • Lv
 • leaf leaf

  Dīvānu ķīmiskā tīrīšana Rīgā

  Uz dīvāna apšuvuma parādījušies traipi, apšuvums palicis tumšs, un tas vairs nav pievilcīgs? Varbūt mēbeles ir iezīmējuši mājas mīluļi vai bērns ir nolēmis izmantot apšuvumu zīmēšanai? Visos šajos gadījumos palīdzēs profesionāla dīvānu ķīmiskā tīrīšana. Ar tās palīdzību tiek novērsti pat sarežģīti traipi. Speciālisti likvidē vīna un tauku traipus, urīna un flomāsteru pēdas, nepatīkamas smakas, krēmu no apaviem utt.

  Kompānijas «Best Clean» arsenālā ir daudzu gadu pieredze, mūsdienīgi līdzekļi un jaunākās iekārtas. Izbraukuma dīvāna ķīmiskā tīrīšana ļauj ātri atrisināt problēmas, saistītas ar mēbeļu tīrīšanu ofisā vai dzīvoklī bez riskiem un neērtībām. Mūsu kompānija atbrīvo no piegādes izmaksām – visi darbi tiek veikti uz vietas. Izmantot savas mīļās mēbeles var burtiski pēc pāris stundām. Paātrināt procesu ļauj profesionāla žāvēšana.

  Dīvānu tīrīšana Rīgā – pakalpojuma īpatnības

  Darba rezultātu ietekmē vairāki faktori: piesārņojuma daudzums, traipu veids, pareizu tīrīšanas līdzekļu izvēle. Liela pieredze, zināšanas un kvalitatīva ķīmija ļauj sasniegt rezultātu 80% gadījumu.

  Kompānijas «Best Clean» dīvānu tīrīšana piedāvā spēcīgu darba aprīkojumu, putekļusūcējus no vadošajiem brendiem. Visi tīrīšanas līdzekļi iz izgājuši sertifikāciju, droši cilvēkiem un dzīvniekiem, nav žēlīgi pet netīrumiem. Dīvānu tīrīšanas kompānija izmanto šķīdinātājus ar dažādiem pH līmeņiem, kondicionierus, traipu noņēmējus, netralizatorus. Šāds līdzekļu daudzums ļauj atgrizt dīvāniem tīru izskatu bez draudiem veselībai.

  Visiem kompānijas speciālistiem ir zināšanas materiālzinātnē. viņi māk noteikt auduma sastāvu tikai apskatoties uz to.

  Ķīmiskā tīrīšana notiek tikai pēc detalizēta novērtējuma. Apskate iespējama arī attālināti. Tam nepieciešams atsūtīt mēbeļu un traipu bildi labā kvalitātē. Piemērotu darba instrumentu un tīrīšanas līdzekļu izvēle notiek uz vietas.

  Dīvānu tīrīšana notiek dažādos etapos:

  • sausā tīrīšana;
  • pre-spray;
  • mehāniskā iedarbība;
  • ekstrakcija vai mazgāšana.

  Dīvānu sausā tīrīšana notiek ar spēcīgu putekļusūcēju. Materiāli ar garu plūksnu uzkrāj ļoti daudz putekļu. Ja uz tā nokļūst ūdens, mazās putekļu daļiņas var iekļūt dziļāk dīvānā. Noņem putekļus ar mitro mazgāšanu nesanāks. Putekļusūcēja izmantošana palīdz arī spalvu, metālisku skaidu, kas uzkrājas pie atsperu mehānisma noņemšanai.

  Pre-spray – tā ir iepriekšēja samitrināšana. Šajā etapā uz virsmas tiek uzklāts tīrīšanas līdzeklis. Atsevišķos gadījumos tīrīšanas līdzeklis var tikt uzsildīts labākam rezultātam. Katram materiāla veidam uzsildes temperatūra atšķiras.

  Lai tīrīšanas līdzekļu iekļūtu pēc iespējas dziļām materiālā, dīvānu tīrīšanā tiek iamntota mehāniska iedarbība. Procedūra īpaši ieteicama, ja ir liels traipu līmenis.

  Самый продолжительный и основной этап – мойка дивана. На обивку подается вода с последующим высасыванием. Этот процесс может продолжаться в среднем до часа, в зависимости от ситуации.

  Šāda ķīmiskā tīrīšana tiek veikta ar spēcīgu putekļusūcēju-ekstraktoru. Tas «izvelk» izšķīdinātus netīrumus un transportē to uz speciālu bāku. Procedūru veic tik ilgi, kamēr ūdens kļūst tīrs. Lai mīkstinātu materiāla plūksnu, var tikt izmantots kondicionieris un neitralizators.

  Beigās tiek veikta tīrīšanas kvalitātes kontrole. Ja kaut kur palicis kāds traips, meistars ķeras klāt papildus tīrīšanai.

  Pasūtīt ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumus Rīgā

  Gribat likvidēt traipus un netīrmus no mīkstajām mēbelēm, nesabojājot audumu? Noformējiet sūtījumu mājslapā. Mūsu speciālisti:

  • operatīvi izbrauks uz objektu;
  • kvalitatīvi veiks darbu;
  • dos rekomendācijas, kā pareizi kopt mēbeles.

  Pieejamas cenas. Dīvānu tīrīšana iespējama gan Rīgā, gan citās pilsētās. Nezaudējiet laiku – lielākajā daļā gadījumu netīrumus var pilnībā iztīrīt. Vajag laicīgi veikt ķīmisko tīrīšanu un nevajadzētu pašiem censties likvidēt traipus. Tas tikai pasliktinās situāciju.

  Atstājiet pieteikumu mājaslapā – meistars ar jums sazināsies un veiks konsultāciju!

  Mūsu darbu piemēri

  Pirms
  Pēc
  Skatīt visus darbus
  Mūsu Darbu video