• Ru
 • Lv
 • leaf leaf

  Matraču ķīmiskā tīrīšana mājās

  Aptuveni 1/3 no savas dzīves cilvēks guļ. Lai kvalitatīvi atpūstos no darba, ir pareizi jāizvēlas matracis. Veicot iegādi, pievērš uzmanību pildījuma sastāvam, virsējā slāņa materiālam, izmēram. Bet pat viskvalitatīvākajam modelim nepieciešama regulāra tīrīšana. Pat, ja nedzer tēju un neēd gultā, nelais virsūt mājdzīvniekus, tāpat uzkrājas putekļi, neskatoties uz to, ka ārēji tas ir šķietami tīrs. Tā ir lieliska vide dažādiem mikroorganismiem un putekļu ērcītēm, kas izraisa alerģiju. Tieši tāpēc tik svarīga regulāra tīrīšana. Matrača ķīmiskā tīrīšana mājās – tas ir veselīgs un populārs pakalpojums Rīgā. To var izmantot ikviens.

  Matrača tīrīšana mājās – ātri un droši

  Speciālisti iesaka veikt tīrīšanu aptuveni 2 reizes gadā. Šī procedūra tiek rekomendēta, ja parādījušies traipi vai nepatīkams aromāts.

  Vai ir iespējama matrača tīrīšana mājās? Veikalos ir pietiekami daudz sadzīves tīrīšanas līdzekļu. Reklāmā skaisti stāsta par to efektivitāti. Bet praksē sadzīves ķīmija spēj tikt galā tikai ar nelielu piesārņojumu. Tas tikai sarežgīs situāciju situāciju, paliks npatīkama ķīmijas smarža un vēlamais rezultāts netiks panākts. Sadzīves ķīmija slikti tiek galā ar kaitīgajiem mikroorganismiem. Nepareiza ķīmisko līdzekļu izmantošana samazina matrača kalpošanas laiku, bet jauna modeļa cena – nav maza.

  Matraču ķīmiskā tīrīšana ar profesionāļiem ir daudz izdevīgāka. Mūsu kompānija izmanto drošus un efektīvus līdzekļus un specializētu iekārtu. Pateicoties lielai pieredzei un zināšanām, katram atsevišķam gadījumam tiek izvēlēta sava tehnoloģija. Svarīgi pieminēt, ka visi izmantojamie līdzekļi ir droši dzīvniekiem un cilvēkiem, neizsauc alerģiju. To apliecina starptautiskā parauga sertifikāti.

  Profesionāla matraču tīrīšana mājās ļauj atbrīvoties no šādiem piesārņojumiem – dzīvnieku spalva, urīns, ēdienu un dzērienu traipi, siekalas, tinte, sviedri utt. Mēs strādājam gan ar parastiem, gan ortopēdiskiem modeļiem bērniem un pieaugušajiem.

  Matraču ķīmiskā tīrīšana mājās notiek šādi:

  1. Meistars veic matrača apskati, analizē piesārņojuma pakāpi un izvēlas materiālus. Katrs gadījums tiek izskatīts individuāli.
  2. Matrača tīrīšana mājās sākas ar apstrādi ar putekļusūcēju.
  3. Nākamajā posmā tiek uzklāti traipu noņēmēji un tīrīšanas līdzekļi. Pēc noteikta laika, kad līdzeklis jau iedarbojies, notiek mazgāšana. Šim nolūkam izmanto jaudīgus ekstraktorus.
  4. Gala posmā notiek žāvēšana.

  Tīrīšanas darba ātrums atkarīgs no izmēra, un piesārņojuma līmeņa. Vidēji meistars tiek galā 1-1,5 stundu laikā.

  Matrača ķīmiskā tīrīšana mājās dod tīru izskatu un patīkamu smaržu. Tas atstāj labu iespaidu miega kvalitātei un veselībai.

  Matrača ķīmiskā tīrīšana mājās pakalpojuma pasūtīšana

  Izlējāt vīnu vai tēju? Pasliktinājusies miega kvalitāte, parādījusies alerģija? Visos šajos gadījumos aktuāla būs matrača ķīmiskā tīrīšana mājās. Pasūtīt pakalpojumu var burtiski 1-5 minūšu laikā:

  • norādiet kontaktus, lai ar jums varētu sazināties, pasūtījuma formā mājaslapā;
  • atsūtiet matrača fotogrāfiju;
  • sagaidiet menedžera zvanu, vienojaties par vēlamo vizītes datumu;
  • uzlabojiet miega kvalitāti, izmantojot pieejamu procedūru.

  Vairs nav jātērē līdzekļi piegādēi. Visi darbi tiek veikti klienta teritorijā. Matrača tīrīšanu var kontrolēt klients jebkurā tīrīšanas posmā.

  Noformējiet sūtījumu jau tagad. Kompānija «Best Clean» strādā tā, kā klientam ērti.