• Ru
 • Lv
 • leaf leaf

  Mūsu aprīkojums

  Darbā mēs izmantojam uzticamu un spēcīgu, profesionālu aprīkojumu no labākajiem ražotājiem pasaulē - Santoemma (Itālija). Mūsu tehnikas asortiments izpilda visas iespējamās klientu vēlmes un uzdevumus. Mums ir viss nepeiciešamais, lai varētu kvalitatīvi veikt jebkura izmēra mēbeļu un apšuvumu ķīmisko tīrīšanu, tāpēc piedāvājam augstas kvalitātes pakalpojumus un garantējam tīras mēbeles un nesabojātu audumu.

  Satnoemma (Itālija)

  Ekstraktors Sabrina Hot

  Profesionāla ekstraktora mašīna mīksto mēbeļu tīrīšanai ar mazgāšanas līdzekļa uzsildes funkciju. Ierīce ir kompakta, tāpēc ar to ir ērti strādāt mazās, ar mēbelēm pilnās telpās. Tā ir klusa un, pateicoties riteņiem ar gumijas paŗklājumu, kas neatstāj pēdas uz grīdas seguma, ar to ir ērti manevrēt,

  Satnoemma (Itālija)

  Paklāju ekstraktors Sabrina Maxi

  Paklāju ekstraktors Satnoemma Sabrina Maxi ir agregātu etalons mobilajām brigādēm, kas specializējas nelielu kovrolīna laukumu, kā arī mēbeļu apšuvumu tīrīšanā. Ierīce paredzēta vidēja izmēra paklāju tīrīsanai. Ekstraktors ir izturīgs, kompakts un viegli transportējams. Tā ir ideāla kompānijām, kas nodarbojas ar ķīmisko tīrīšanu. Ekstraktora mazais platums padara to īpaši piemērotu vilcienu, autobusu, kinoteātru, lidmašīnu tīrīšanai.