• Ru
 • Lv
 • leaf leaf

  Velūra dīvāna ķīmiskā tīrīšana

  Mīkstās mēbeles ar velūra apdari izskatās diezgan prezentabli. Tas padara interjeru izsmalcinātāku un aristokrātiskāku. Pērkot velūra dīvānu, ir svarīgi atcerēties, ka tas ir diezgan kaprīzs materiāls. Jebkurš piesārņojums uz tā nekavējoties krīt acīs. Netīrumi un putekļi dziļi iesūcas apdares šķiedrās, tāpēc tos ir ļoti grūti noņemt.Patstāvīga velūra dīvāna tīrīšanareti dod vēlamo un ilgstošu rezultātu. Nepieciešams ne tikai pareizi izvēlēties drošu un efektīvu tīrīšanas līdzekli, bet arī jāzina, kā to lietot. Ja neesat pārliecināts par savām spējām, nevēlaties eksperimentu rezultātā sabojāt savu iecienīto dīvānu, uzticiet tīrīšanu uzņēmuma «Best Clean» speciālistiem.

  Velūra dīvāna profesionāla tīrīšana – panākumu atslēga

  Velūra dīvāna ķīmiskā tīrīšana Velūra dīvāna ķīmiskā tīrīšana tiek veikta 2 gadījumos – kad uz apdares parādās redzami netīrumi, kā profilaktisks pasākums. Pirmajā situācijā pēc iespējas ātrāk jāmeklē speciālista palīdzība. Jo vecāks traips, jo grūtāk no tā atbrīvoties. Profilaktiskā tīrīšana tiek veikta ik pēc 8-15 mēnešiem atkarībā no lietošanas intensitātes. Velūra dīvāna tīrīšanu«Best Clean» speciālisti veic pēc šāda algoritma:
  1. Pieteikuma par izbraukumu pieņemšana.
  2. Brigādes izbraukšana ar visu savu ekipējumu, tīrīšanas līdzekļu komplektu.
  3. Mēbeļu stāvokļa analīze.
  4. Tehnoloģijas izvēle.
  5. Putekļu noņemšana ar jaudīgu putekļu sūcēju.
  6. Plankumu attīrīšana. Dažos gadījumos procedūru atkārto vairākas reizes.
  7. Mitrā tīrīšana un žāvēšana.
  Velūra dīvāna ķīmiskā tīrīšana tiek veikta, izmantojot efektīvus un videi draudzīgus līdzekļus. Tie nenodara nekādu kaitējumu cilvēkiem un dzīvniekiem, un tajā pašā laikā tie kvalitatīvi cīnās ar šokolādes, kečupa, vīna traipiem, dzīvnieku dzīvības aktivitātes pēdām utt. Tīrīšanas procesā tiek novērsti mati, nepatīkamas smakas, ērces un citi kaitīgie organismi, kas var apmesties apdarē.

  Velūra dīvāna ķīmiskās tīrīšanas izbraukums mājās

  Uzņēmums «Best Clean» sniedz pakalpojumus visos Rīgas rajonos, kā arī piepilsētas apdzīvotās vietās. Strādājam uz rezultātu un esam orientēti uz ilgtermiņa sadarbību. Mēs apvienojam augstas kvalitātes ķīmisko tīrīšanu ar pievilcīgu cenu līmeni. Sazinoties ar mums, Jūs saņemsiet šādas priekšrocības:
  • pieklājīga, operatīvā apkalpošana;
  • caurspīdīgie pakalpojumu sniegšanas nosacījumi;
  • visiem mūsu speciālistiem ir vismaz 5 gadu pieredze šajā jomā;
  • pasūtītajā laika ekonomija.
  Gaidām Tavu pieteikumu!