• Ru
 • Lv
 • leaf4 - Stūra dīvānu ķīmiskā tīrīšana leaf5 - Stūra dīvānu ķīmiskā tīrīšana

  Stūra dīvānu ķīmiskā tīrīšana

  Divvietīgā dīvāna tīrīšana: mīkstās mēbeles ir viena no mājoklī lietotajām lietām. Īpaši tas attiecas uz stūra dīvāniem, kas vienmēr darbojas kā pievilcības centrs. Bērni uz tiem spēlējas, tie tiek izmantoti ģimenes vakariem, draudzīgām sapulcēm, filmu skatīšanai. Bet pat ar rūpīgu attieksmi pret apdari neizdosies to saglabāt sākotnējā formā. Izvairīties no skrāpējumiem, dzērienu un pārtikas traipiem, putekļiem ir grūti. Vēl grūtāk ir atbrīvoties no tiem. Izeja no situācijas būs izbraukumastūra dīvāna ķīmiskā tīrīšana.Var pamēģināt ietaupīt naudu un mēģināt noņemt piesārņojumu patstāvīgi, izmantojot sadzīves ķīmiju no saimniecības preču veikala. Bet tas, visticamāk, neatrisinās problēmu. Lai noņemtu nopietnus traipus, nepieciešami īpaši līdzekļi, aprīkojums un pieredze. Bez tā visa vieglāk ir pasliktināt situāciju nekā novērst piesārņojumu.

  Kā notiek profesionāla stūra dīvāna tīrīšana?

  himchistka uglovogo divana - Stūra dīvānu ķīmiskā tīrīšanaStūra dīvāna ķīmiskā tīrīšana mājās – ļoti populārs pakalpojums Rīgā. Mūsu klineru komanda katru mēnesi iztīra desmitiem dīvānu. Pieaicinot «Best Clean» speciālistus, mīksto mēbeļu īpašnieks risina vairākus uzdevumus uzreiz:
  1. Rezultāta garantija. Mēs spējam iztīrīt vairāk nekā 70% dīvānu, ar kuriem vēršas mūsu klienti. Kāpēc ne 100%? Ne visos gadījumos ir iespējams sasniegt rezultātu. Mēs vienmēr esam godīgi un nesolām panākumus tur, kur tas fiziski nav iespējams.
  2. Enerģijas un laika patēriņa samazināšana. Nodarbojaties ar savām lietām, bet profesionāli klineri iztīrīs stūra dīvānu. Mūsu klienti pēc vēlēšanās var vērot ķīmiskās tīrīšanas procesu.
  3. Nav nepieciešams iegādāties īpašus tīrīšanas līdzekļus un profesionālu aprīkojumu. To visu mēs ņemam līdzi. Pateicoties lielapjoma pirkumiem, uzņēmums ievērojami ietaupa uz palīgmateriāliem.
  4. Nav jāmeklē pārcēlēji. Visi darbi tiek veikti mājās klientam ērtā laikā.
  Profesionālastūra dīvāna tīrīšana nodrošina dziļu putekļu noņemšanu, ļauj atbrīvoties no dažāda veida traipiem – no pārtikas, vīna, sulas, flomāsteriem u.c.Ķīmiskā tīrīšana sastāv no vairākiem posmiem. Vispirms mēs analizējam situāciju, izvēlamies tīrīšanas tehnoloģiju, pamatojoties uz dīvāna apdares materiālu un netīrumu smagumu. Tālāk tiek veikta putekļu noņemšana ar vakuumu. Noturīgi traipi tiek noņemti lokāli. Pēdējā posmā tiek veikta fināla mazgāšana un žāvēšana. Tiek izmantoti tikai droši tīrīšanas līdzekļi.

  Kā pasūtīt ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumu Rīgā?

  Stūra dīvāna tīrīšana jāveic uzreiz pēc traipu parādīšanās. Jo vairāk laika paiet, jo grūtāk ir saglabāt apdari. Arī ieteicams veikt profilaktisko tīrīšanu – reizi 1-2 gados.Lai pasūtītu pakalpojumu, atstājiet pieprasījumu:
  • uzņēmuma dispečers sazināsies ar Jums, lai precizētu detaļas;
  • vienojaties par apmeklējuma datumu;
  • satieciet klinerus un gaidiet, kad speciālisti izpildīs darbu.
  Vidēji uz vienu dīvānu tērējam ne vairāk kā 1-2 stundas. Cenu līmeni var novērtēt vietnē.Neatlieciet tīrīšanu – izmantojiet kvalitatīvu un lētu izbraukuma servisu jau tagad.