• Ru
 • Lv
 • leaf4 - Bērnu dīvāna ķīmiskā tīrīšana leaf5 - Bērnu dīvāna ķīmiskā tīrīšana

  Bērnu dīvāna ķīmiskā tīrīšana

  Bērnu dīvāna tīrīšana: bērnu dīvānus ir grūti uzturēt tīrumā. Mīkstās mēbeles visu laiku tiek pakļautas pārtikas ietekmei, flomāsteriem utt. Tajā pašā laikā netīrās mēbeles negatīvi ietekmē mikroklimatu telpā. Tā ir labvēlīga vieta sēnīšu, baktēriju attīstībai, kas provocē elpceļu, ādas slimības. Netīra apdare provocē alerģiskas reakcijas. Šie faktori pamazām grauj bērna veselību, pasliktina veselības stāvokli, miega kvalitāti. Vecāki var pat neapzināties kaites cēloņus. Tikai profesionālabērnu dīvāna ķīmiskā tīrīšana spēj kvalitatīvi noņemt putekļus un atbrīvoties no dažādas izcelsmes traipiem.

  Kāpēc izvēlēties dīvāna profesionālu ķīmisko tīrīšanu?

  himchistka detskogo divana - Bērnu dīvāna ķīmiskā tīrīšanaDīvāna tīrīšana ar pašiem spēkiem var radīt daudzas negatīvas sekas. Pat nepārtraukti sūcot dīvāna apdari, jūs nevarēsiet pilnībā atbrīvoties no netīrumiem un putekļiem. Nemaz nerunājot par mikrobiem. Vēl sarežģītāka problēma ir saistīta ar traipiem. Sadzīves ķīmija paredzēta visvienkāršākajam piesārņojumam. Lietojot to, pastāv liels risks, ka traips izplatīsies, un netīrumi iekļūs vēl dziļāk.Priekš kam riskēt ar bērna veselību un dārgām mēbelēm, ja var izmantot ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumu. Mūsu uzņēmums to nodrošina ar pieņemamiem nosacījumiem, ietaupa klienta nervus un laiku.Dīvāna ķīmiskā tīrīšana tiek veikta ar sertificētiem līdzekļiem, kuriem ir starptautiski standarti. No sadzīves ķīmijas tās atšķiras ar vairākām īpašībām:
  • piemēroti apdarei no dabīgiem un mākslīgiem audumiem;
  • bērniem, tostarp tiem, kuriem ir nosliece uz alerģiskām reakcijām;
  • likvidē sarežģītu piesārņojumu, ērces, sēnītes, baktērijas;
  • neietekmē tekstūru un krāsu;
  • bioloģiski noārdās 24 stundu laikā.
  Visi darbi tiek veikti mājās un neaizņem daudz laika. Tīrīšanas process ietver sauso un mitro apstrādi. Sausā metode iekļauj putekļu noņemšanu, izmantojot īpašas sprauslas un profesionālu putekļu sūcēju. Pastiprināta uzmanība tiek pievērsta grūti sasniedzamām vietām.Izturīgs pret ķīmiju, vecs piesārņojums tiek noņemts precīzi punktā. Katram traipam un apdares materiālam tiek izvēlēti visefektīvākie līdzekļi. Atsevišķos gadījumos meistars izmanto tvaika ģeneratoru.Dīvāna mazgāšana tiek veikta ar 2 pakāpju plūsmas tīrīšanas metodi.Bērnu dīvāna ķīmiskā tīrīšana beidzās ar žāvēšanu.

  Cik maksā bērnu dīvāna ķīmiskā tīrīšana?

  Pakalpojuma cenu nosaka dīvāna izmēri, izpildījuma materiāls, traipu sarežģītība un skaits. Orientējošais cenrādis ir pieejams tīmekļa vietnē. Lai uzzinātu precīzas darba izmaksas pirms izbraukuma, pieteikumam jāpievieno fotogrāfija.Brigādes izbraukšana notiek klientam ērtā laikā. Visu nepieciešamo uzņēmuma darbinieki ņem līdzi.Uzdot jautājumus, noformēt pieteikumu var:
  • izmantojot vietnē esošo veidlapu;
  • izmantojot Telegram un WhatsApp;
  • pa telefonu.
  Ir vērts pasūtīt ķīmisko tīrīšanu mājās, ja jums ir svarīgs bērna komforts un drošība. Neviens nav pasargāts no izlijušas sulas, bērnu radošuma uz mēbelēm. Tas nav iemesls satraukumam. Profesionāla tīrīšana atjaunos jebkuras mīkstās mēbeles pievilcību.