• Ru
 • Lv
 • leaf leaf

  Zamšādas dīvāna ķīmiskā tīrīšana

  Dīvāns – iecienīta atpūtas vieta jebkurai ģimenei. Vakarā pieaugušie un bērni pulcējas uz ta, lai apspriestu dienu, skatītos savus iecienītākos TV šovus un filmas. Daudzi cilvēki ņem ēdienu līdzi uz dīvāna. Plankumu paradīšanās ir laika jautājums. Ir daudzi veidi, kā tos novērst, taču vairākos gadījumos ir vieglāk nodarīt kaitējumu. Īpaši tas attiecas uz zamšādas dīvāniem – specifisks materiāls, kuru nav ieteicams apstrādāt ar sadzīves ķīmiju. Kvalitatīvazamšādas dīvāna ķīmiskā tīrīšana ir pieejama tikai speciālistiem ar pieredzi.

  Ar kādiem netīrumiem var tikt galā dīvāna ķīmiskā tīrīšana?

  Zamšādas dīvāna ķīmiskā tīrīšana Zamšādas apdare pēc kāda laika pārklājas ar putekļiem. Tas iekļūst apakšējos slāņos, ir nepatīkamo smaku cēlonis, provocē alerģiskas reakcijas. Kā arī putekļi – labvēlīga vide putekļu ērcēm un patogēnai mikroflorai. Atbrīvoties no ieaugušiem apdarē putekļiem ar birsti un parasto putekļu sūcēju pilnīgi neiespējami. Tas ir iespējams tikai ar profesionālu vakuuma iekārtu. «Best Clean» speciālisti izmanto jaudīgus rūpnieciskos putekļu sūcējus un tīrīšanas līdzekļus, lai noņemtu putekļus, kas dziļi iekļūst šķiedrās, un izspiež netīrumu daļiņas uz virsmu. Zamšādas dīvāna ķīmiskā tīrīšana ļauj novērst arī:
  • sviedru un asiņu traipi;
  • kosmētiskus līdzekļus, eļļainas un taukainas pārtikas pēdas;
  • traipi no augļiem, alkoholiskajiem dzērieniem, tējas, kafijas;
  • taukainas vietas uz aizmugures, roku balsta;
  • mājdzīvnieku urīna traipi utt.
  Zamšādas dīvāna ķīmiskā tīrīšana ir kompleksa pakalpojums. Tas ietver vairākus posmus. Vispirms meistars novērtē apdares stāvokli, krāsas noturību, pēc tam izvēlas optimālo tehnoloģiju. Tīrīšana sākas ar putekļu, vilnas noņemšanu. Pēc tam tiek noņemti noturīgi, dziļi traipi. Šim nolūkam tiek izmantoti droši traipu tīrīšanas līdzekļi. Mēs izmantojam tikai sertificētus līdzekļus, kas īpaši izstrādāti zamšādas apdarei. Pēdējā posmā no dīvāna virsmas tiek noņemtas tīrīšanas līdzekļa pēdas, tiek veikta žāvēšana.

  Ātra dīvānu ķīmiskā tīrīšana mājās

  Mīksto zamšādas mēbeļu ķīmisko tīrīšanu iespējams pasūtīt uz mājām Rīgā dažu minūšu laikā. Mēs iepriekš vienojamies par pakalpojuma sniegšanas laiku un izpildes termiņiem. Brigādes izbraukšana notiek klientam ērtā laikā. Jūs varat nodarboties ar savām lietām vai patstāvīgi kontrolēt tīrīšanas procesu. Mums nav ko slēpt no klienta. Lai izmantotu pakalpojumu:
  • sniegt kontaktinformāciju saziņai;
  • nofotografējiet (ja iespējams) dīvānu no vairākiem leņķiem, lai veiktu sākotnējo novērtējumu.
  Kompānija «Best Clean» – Jūsu uzticamais palīgs tīrības uzturēšanā. Piesakieties jau šodien un saņemiet profesionālus pakalpojumus par pieņemamu cenu.