• Ru
 • Lv
 • leaf leaf

  Zīda paklāju ķīmiskā tīrīšana

  Zīda paklājs ir ne tikai interjera priekšmets, bet arī īsts mākslas darbs. Tas atšķiras ar maigu, taustei patīkamu virsmu, spilgtu krāsu gammu. Zīda paklājiem ir smalkas šķiedras, augsta izturība un blīvums. Lielākā daļa šo produktu ir izgatavoti ar rokām. Viņi ir kaprīzi aprūpē. Bez zināšanām, pieredzes un speciāliem instrumentiem šādu paklāju notīrīt ir diezgan grūti. Profesionālazīda paklāju ķīmiskā tīrīšana palīdzēs uzturēt produktu nemainīgā tīrībā. Pie mums šo pakalpojumu var pasūtīt ar mājas vizīti un par ļoti pievilcīgu cenu.

  Zīda paklāju ķīmiskās tīrīšanas īpatnības

  Zīda paklāju ķīmiskā tīrīšana Zīds slikti pārnes agresīvu tīrīšanas līdzekļu iedarbību, baidās no ūdens. Pārmērīgas mitrināšanas dēļ produkti sāk grumbulīt un sarukt. Diezgan bieži paklājs „krokojas”. Pēc šādas tīrīšanas to vairs nevar vienmērīgi uzklāt. Zīda diegi ražošanas procesā tiek pārklāti ar neizturīgu krāsvielu. Tāpēc, mijiedarbojoties ar sadzīves ķīmiju, tas var viegli “peldēt”. Rezultātā uz apstrādātās vietas veidojas balts plankums. Normāli lietot šādu paklāju vairs nav iespējams. Zīda paklāju ķīmiskā tīrīšana, ko veic uzņēmuma «Best Clean» darbinieki, notiek ņemot vērā visas minētās nianses. Mēs strādājam ar dažāda sastāva paklājiem: tīrs zīds, zīds ar sintētisko, kokvilnas, vilnas šķiedru iekļaušanu. Darbam tiek atlasītas maksimāli saudzīgās un videi draudzīgās ķīmiskās vielas, kuras parastā lielveikalā nav atrodamas. Tiem visiem ir Eiropas kvalitātes sertifikāti. Grūtie netīrumi tiek noņemti ar organiskiem šķīdinātājiem. Tie dziļi iekļūst pārklājuma struktūrā un maigi noņem visas nevēlamās daļiņas. Katrā atsevišķā gadījumā tiek izmantota individuāla pieeja. Lai nesabojātu pārklājumu, tīrīšanas procesā izmantojam minimālu ūdens daudzumu. Ja piesārņojuma pakāpe ir maza, tad priekšroka dodama sausajai tehnoloģijai. Zīda paklāju ķīmiskā tīrīšana tiek veikta saskaņā ar šādiem algoritmiem:
  1. Paklāja stāvokļa izpēte, tehnoloģiju un materiālu izvēle.
  2. Smilšu, putekļu un citu atkritumu noņemšana.
  3. Lokalizēta noturīgu netīrumu un traipu noņemšana.
  4. Vispārējā paklāju tīrīšana un žāvēšana.
  5. Kvalitātes kontrole un fināla apstrāde.
  Ķīmiskās tīrīšanas rezultāts ir traipu un netīrumu neitralizācija, nepatīkamo smaku, ērču likvidēšana, krāsas un struktūras atjaunošana.

  Ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumu pasūtījums uz mājām Rīgā

  Kvalitatīvi noņemt traipus no paklāja iespējams tikai situācijā, kad pārklājums nav tīrīts, izmantojot sadzīves ķīmiju. Rezultātu ietekmē arī produkta vecums un piesārņojuma vecums. Tāpēc ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumam ieteicams pieteikties pēc iespējas agrāk. Lai izmantotu pakalpojumu, rīkojieties šādi:
  1. Atstājiet savu kontaktinformāciju vietnē vai sazinieties ar mums ērtā veidā. Menedžeris nokonsultēs pa tālruni par interesējošiem jautājumiem, veiks provizorisku izmaksu aprēķinu un saskaņos izbraukšanu.
  2. Mūsu speciālisti ierodas stingri saskaņotā laikā, līdzi ņemot tīrīšanas līdzekļus un aprīkojumu. Darbi tiek veikti klienta klātbūtnē (pēc izvēles).
  Tīrīšanas beigās sniedzam padomus par turpmāko kopšanu. Atstājiet pieprasījumu jau šodien un izmantojiet mājās visas profesionālā pakalpojuma priekšrocības!